Інтернет - не лікар! Перебуваючи на сторінках сайту ви приймаєте угоду користувача
ua ru

Чи можна завагітніти за 10 днів до місячних?

Відомо, що практично перед самим початком місячних можливість завагітніти зводиться практично до нуля. Однак жінці варто заздалегідь дізнатися, коли у неї починаються ті самі «безпечні» дні, коли шанс завести дитину мінімальний.

Інформація про те, коли у жінки відбувається овуляція або з'являється шанс для вагітності буде корисна тим, хто хоче спланувати зачаття або, навпаки, побоюється несподіваної появи дитини в утробі. Це дозволить не тільки уникнути несподіванок, але також відповість на питання, чи можна завагітніти за 10 днів перед тим, як почнуться місячні.

Що таке овуляція?

Овуляція - фізіологічний процес, стандартний для організму будь-якої жінки. Процес має на увазі вихід сформувалася яйцеклітини з фолікула, який знаходиться в тканини яєчника. Міграція клітини через труби в порожнину матки дає можливість для зачаття дитини.

Так звані безпечні дні вираховують, стверджуючи, що овуляція відбувається в середині менструального циклу. Іншими словами, якщо у жінки місячні як цикл тривають 28 днів, то овуляція у неї повинна відбутися на 14-й день з моменту, коли почався цикл.

Таким чином, 14 день в даному прикладі є найбільш оптимальним часом для настання вагітності. Крім іншого, зачати дитину можна за 3, 4, 5 днів до або після точної дати овуляції.

Якщо відповідати на питання, то за 10 днів до початку виходу виділень цілком можна стати мамою, якщо було скоєно незахищене злягання. За два дні - нереально, скільки б не намагалася пара. Іноді ймовірність настання вагітності може бути помилковою. Серед основних причин:

 1. Можливий цикл триває менше ніж 28 днів.
 2. Місячні йдуть нестабільно.
 3. Протягом циклу встигло дозріти дві яйцеклітини.
 4. Жінка зовсім недавно припинила прийом оральних контрацептивів.
 5. Жінка довгий час перебувала в стресовому стані і тільки недавно прийшла в себе.

Якщо не хочеться вагітніти завчасно, краще віддати перевагу безпечним сексуальних контактів. Хоч за два дні до менструації, хоч за десять.

як визначити вагітність до початку ознак

Як визначити вагітність до місячних ознак

Деякі жінки можуть визначити настання вагітності до того, як почнуться місячні або станеться їх затримка. Серед основних ознак, хоча вони мізерні і сумнівні, відзначають:

 • невиражене подташнивание не один день;
 • хворобливі і тягнуть відчуття внизу живота;
 • біль у попереку;
 • сонливість в денний час;
 • збільшення вагінальних виділень кілька днів;
 • можливий рідкий стілець;
 • набухання грудей.

Також жінка може визначити вагітність по нестабільного емоційного стану. Однак ці ознаки також можуть вказувати і на можливу менструацію, тому додатково рекомендується зробити тест або відвідати гінеколога.

Чи покаже тест позитивний результат за 10 днів до того, як почнуться місячні?

Якщо у жінки тягне низ живота, але місячні ознаки закінчилися тільки 2 тижні тому, слід перевірити наявність вагітності. Однак не варто сподіватися на стандартну тестову смужку.

У разі, коли такі місячні очікуються через 10 днів, тест дасть помилковий результат. При виявленні ознак рекомендується в першу чергу дочекатися терміну нових місячних, і, якщо вони не прийдуть, коли пройде тиждень, сходити в аптеку за тестом. Додатково можна відвідати гінеколога, який проведе ряд досліджень, здатних показати надійний результат.

Вагітність - у кого-то це слово викликає радість, а у кого-то - страх. Не всі жінки хочуть заводити дитину завчасно, тому питання про те, чи можна завагітніти за 10 днів до того, як почнуться місячні, цілком актуальне.

Думка автора

У кожної дівчини збивалися цикли і тут з'являється ризик непередбаченої вагітності. Я раджу незалежно від дня циклу - охороняйтеся, якщо незапланована вагітність для вас проблема.

Рецензент

Останні статті

Лущиться шкіра на долонях
Суха шкіра рук
Облазить шкіра
Тріскається шкіра на пальцях
Типи шкіри обличчя
Лущитися шкіра обличчя

Схожі статті

Місячні цикли
Секс після місячних
Спорт при місячних
Аналіз сечі при місячних
Чи можна при місячних ходити в солярій?
Як розрахувати наступні місячні

Залиште свій коментар

Відправляючи повідомлення, ви підтверджуєте, що ознайомилися з "Угодою користувача" та "Політикою конфіденційності"