Інтернет - не лікар! Перебуваючи на сторінках сайту ви приймаєте угоду користувача
ua ru

Як розрахувати наступні місячні

Місячні здатні вплинути на емоційний і фізичний стан жінки. Також, якщо вчасно дізнатися, коли почнуться місячні, можна запланувати вагітність або знизити ризик можливого зачаття. Для дівчат важливо навчитися рахувати цикл менструальних днів. Існує кілька способів, як це можна зробити, і кожен буде розглянуто далі.

Навіщо знати цикл?

Циклічність - характерна ознака ефективної роботи репродуктивної системи жінки. Місячні є цикл, який ділиться на кілька етапів:

  1. Початок місячних.
  2. Закінчення місячних.
  3. Проміжний період під назвою овуляція.

Нерідко через різних зовнішніх і внутрішніх впливів на жіночий організм відбуваються збої, в результаті яких перерви між місячними збільшуються або, навпаки, зменшуються. Якщо заздалегідь розрахувати і визначити цикл, можна своєчасно підготуватися до очікуваного моменту.

як розрахувати наступні місячні

Отже, підрахунок часу приходу місячних допоможе:

  1. Запланувати важливі події і заздалегідь виконати підготовку необхідних гігієнічних засобів.
  2. Помітити відхилення і своєчасно звернутися до лікаря з метою проведення діагностики організму і гормонального фону.
  3. Запланувати вагітність. Для цього обов'язково потрібно дотримуватися правил підрахунку.
  4. Відстежити час появи ПМС - неприємного періоду, що супроводжується різкою зміною настрою і іншими ознаками місячних.

Як рахувати місячні ознаки циклу?

Коли краще починати рахувати цикл? Рекомендується відстежувати тривалість місячних, з огляду на кілька дат - це дозволить правильно розрахувати циклічність настання критичного періоду. За минулий час були розроблені спеціальні методики, які можуть допомогти в розрахунках.

Онлайн-калькулятор

Якщо слідувати інструкції, то за допомогою калькулятора можна розрахувати приблизний цикл менструації і визначити дату приходу наступних виділень. Для цього буде потрібно відзначати дні початку і закінчення місячних на протязі певного періоду. Такі калькулятори можна знайти у вільному доступі в інтернеті. Також існують програми для мобільних пристроїв, засновані на такому ж принципі підрахунку.

Календар

Деякі для підрахунку приходу місячних використовують правильний календарний спосіб. Для цього необхідно завести спеціальний календарик і відзначати в ньому необхідні дати, як, наприклад, початок виділень і їх закінчення. Спостереження рекомендується вести протягом 3-7 місяців. Тільки після цього можна підрахувати середню тривалість періоду менструації.

Якщо перша зазначена дата початку місячних була 7 травня, розрахунок виконується наступним чином:

  1. Слід вважати дні між датами. В даному випадку це 31 день.
  2. Відняти від нього 6 днів і додати три дні. Вийде 28 днів. Таким чином, наступні місячні повинні будуть прийти за підрахунком першого липня.

Слідувати інструкції просто. При цьому варто відзначити, що якщо протягом проведення вимірювань розрахунок показував коливання в 1-3 дня, то тривалість буде дорівнює середньому значенню з трьох показників. У деяких жінок протягом року інтервали можуть бути однаковими, і це найоптимальніший варіант. Якщо ж були виявлені збої в одному з дванадцяти місяців, його можна не враховувати, так як збій може відбутися під впливом стресу, зміни клімату або іншої причини.

Коли проміжок між днями менструації перевищує 30 діб, дата настання місячних буде зрушуватися вперед на кілька днів. І, навпаки, якщо цикл місячних ознак менше 30 днів, дата буде зрушуватися назад.

Нормальний менструальний цикл

Раніше нормальним циклом був цикл, коли проміжок між місячними становив 28 днів. Однак зараз допускаються відхилення як в більшу, так в меншу сторону. Найголовніше - правильний цикл не повинен слідувати менше 21 дня і більше 35 діб. Допустимі відхилення, які можливі, складають від 1 до 3 днів.

Завдяки календарем місячних можна заздалегідь визначити дату овуляції і запланувати вагітність. Це також допомагає жінкам, які не бажають поки заводити дитину, уникнути можливого зачаття в певний період часу.

Розрахувати дату місячних нескладно. Для цього буде потрібно або завантажити спеціальний додаток, або купити стандартний календар і запастися ручкою, щоб відзначати необхідні дати.

Думка автора

Нормальний менструальний цикл - непрямий показник здоров'я жінки. Коли цикл регулярно порушується це привід звернутися до лікаря.

Рецензент

Останні статті

Лущиться шкіра на долонях
Суха шкіра рук
Облазить шкіра
Тріскається шкіра на пальцях
Типи шкіри обличчя
Лущитися шкіра обличчя

Схожі статті

Місячні на 4 дні раніше
Місячні йдуть 7 днів
Як повинні йти місячні
Скільки днів можуть йти місячні
Місячні цикли
Календар для місячних

Коментарии

Наталя

Як порахувати цикл місячних) 21 листопада почались) 18 грудня мають початись! Якщо почнуться 18 грудня , як потрібно рахувати ) бо мені потрібно на 2-4 день циклу здати аналізи)

Залиште свій коментар

Відправляючи повідомлення, ви підтверджуєте, що ознайомилися з "Угодою користувача" та "Політикою конфіденційності"