Інтернет - не лікар! Перебуваючи на сторінках сайту ви приймаєте угоду користувача
ua ru

Місячні йдуть 7 днів

У нормі тривалість менструального циклу - 3-7 днів. У цьому питанні важлива регулярність. Якщо місячні йдуть 7 днів кожен цикл, це ваша індивідуальна особливість, і нічого страшного в цьому немає. Патологію можна підозрювати, якщо тривалість змінюється. Наприклад, якщо раніше регули закінчувалися на третій день, а тепер йдуть цілий тиждень. У цьому випадку варто звернутися до гінеколога, щоб визначити причину.

Тривалість місячних залежить від різних факторів. Одні з них безпечні, а інші загрожують вашому здоров'ю. Тому в нашій статті ми розберемо найчастіші причини такого явища.

місячні йдуть 7 днів

Місячні йдуть 7 днів і більше - коли це безпечно

  1. Використання гормональних препаратів. Такі контрацептиви втручаються в природний гормональний фон організму. Тому в перші 3-6 місяців менструації можуть йти довше. Якщо це побічне явище затягнулося або крові занадто багато, варто відмовитися від такого варіанту контрацепції.
  2. Механічні способи контрацепції. При установці внутрішньоматкової спіралі перший час можуть бути довгі і рясні місячні. Якщо жінка втрачає дуже багато крові, варто подумати про іншому методі контрацепції.
  3. Післяпологовий період. Поки організм відновлюється після пологів, перші місячні бувають тривалими.
  4. Становлення менструального циклу у підлітків. У молоденьких дівчат гормональний фон тільки встановлюється, тому спочатку цілком можливі тривалі менструації.

У всіх цих випадках тривалі менструації повинні припинитися з часом. Але якщо вони повторюються багато циклів поспіль, необхідно звернутися до гінеколога.

Тривалі регули - ознака захворювання

Менструації можуть йти тиждень і більше внаслідок різних патологій. Особливо небезпечні довгі і рясні регули, коли дівчині доводиться міняти прокладки кожні 1-3 години. Насторожити також повинні сильні болі і велика кількість згустків, це може означати викидень або позаматкову вагітність.

Перерахуємо кілька патологій, які можуть змінювати тривалість регул:

  1. Хвороби щитовидної залози. Місячні йдуть занадто довго, коли є відхилення в роботі щитовидки. Цю причину можуть встановити тільки лікарі. Але зробити це потрібно обов'язково, так як при захворюваннях щитовидки бувають проблеми з тим, щоб завагітніти і виносити малюка.
  2. Захворювання крові. Велика тривалість місячних може бути пов'язана з порушенням згортання крові.
  3. Аденоміоз. Різновид ендометріозу, яка характеризується проростанням ендометрія вглиб м'язового шару матки. Тоді починається запальний процес, а місячні не припиняються в призначений день.
  4. Поліпи ендометрія. Це доброякісні утворення, які також пов'язані з розростанням ендометрія в інші шари матки. Поліпи бувають поодинокими і множинними.
  5. Міома матки. Доброякісна пухлина, при якому часто йдуть тривалі і рясні менструації. Крім того, у жінок можуть з'являтися кров'яні виділення, навіть якщо після місячних минув уже тиждень або більше.
  6. Рак матки. Менструації можуть не припинятися навіть на 8-10 день через онкологічне захворювання. Це один з перших виражених симптомів.

Щоб напевно дізнатися, чому менструації тепер йдуть так довго, гінеколог проведе огляд і відправить на аналізи. На підставі обстеження лікар призначить ефективне лікування або порекомендує інших фахівців, наприклад, ендокринолога, щоб перевірити роботу щитовидної залози.

Якщо гінеколог не виявить хворобу, жінці варто звернути увагу на свій спосіб життя. Можливо, причина довгих місячних в неправильному харчуванні, надмірних навантаженнях, шкідливі звички.

Рецензент

Останні статті

Лущиться шкіра на долонях
Суха шкіра рук
Облазить шкіра
Тріскається шкіра на пальцях
Типи шкіри обличчя
Лущитися шкіра обличчя

Схожі статті

Перші місячні у підлітка
Чому йдуть місячні
Місячні на 4 дні раніше
Як повинні йти місячні
Скільки днів можуть йти місячні
Місячні цикли
Календар для місячних
Як розрахувати наступні місячні

Залиште свій коментар

Відправляючи повідомлення, ви підтверджуєте, що ознайомилися з "Угодою користувача" та "Політикою конфіденційності"