Перебуваючи на сторінках сайту ви приймаєте угоду користувача
ua ru

Артропант - що таке хвороба суглобів?

Що таке болі в суглобах?

Хворобливі відчуття в суглобах стають неприємними супутниками багатьох людей. Окремі симптоми свідчать про різні захворювання.

Найчастішими є скарги на болі, набряки, нерухомість суглобів, а так само на підвищення температури. Артрит – загальна назва захворювань суглобів, що супроводжуються запаленням.

Хвороби суглобів виникають під дією різних фактором. Це може бути наслідком гіподинамії – малорухливого способу життя, травм, стресів, інфекцій, нестачі вітамінів і мінералів.

Причини болю в суглобах

причина болю в суглобахХворобливі відчуття виникають через зношування суглоба і дегенеративних змін.

чого можуть боліти суглоби?Все це може бути обумовлено механічними травмами, віком, надлишком або недоліком рухової активності. Однак встановити точну причину болю може тільки кваліфікований лікар. При появі неприємних відчуттів слід якомога швидше звернутися до лікаря, щоб уникнути ускладнень і необоротних змін в кістковій і хрящовій тканинах.

Біль викликається роздратуванням нервів, що проходять з синовіальної суглобової сумки. Дратувати їх можуть різні компоненти запалення: токсичні речовини, солі, алергени, остеофіти. Біль в суглобах-це найчастіше симптом серйозного захворювання, проте вона може і існувати сама по собі. Тому при тривалій тривалості неприємних відчуттів, значних чи ні, необхідно обстежитися.

Варіанти лікування

На сьогоднішній день доступні різні варіанти лікування болю в суглобах. Вони поділяються на дві великі групи: медикаментозні і немедикаментозні.

Медикаментозний

При первинному зверненні до лікаря-фахівця найчастіше пацієнт з болем в суглобах отримує рекомендації з прийому ліків, щоб як мінімум зменшити біль і зняти неприємні відчуття. Ефект від медикаментів настає практично відразу. Однак не завжди ліками, серед яких бувають мазі, крему, ін'єкції і таблетки, можна повністю перемогти хвороби суглобів. Крім того, існують побічні ефекти. Проте, оскільки користь все від такого лікування все ж є, доктора призначають такі види ліків:

 • Міорелаксанти застосовуються, якщо дегенеративні зміни суглоба надають негативний вплив на м'язи навколо нього, в результаті чого виникають больові відчуття і ускладнений рух суглоба. Оскільки такі ліки впливають не тільки на суглоби і м'язи, але і на інші органи, рекомендується застосовувати їх нетривалий час.
 • Судинорозширювальні препарати призначаються в разі, якщо захворювання суглоба викликає його збільшення та інші зміни форми, а внаслідок цього прилеглі до нього судини так само піддаються деформації: здавлюються, звужуються. Дані препарати змушують кров, що надходить в уражену ділянку, рухатися швидше, тим самим допомагаючи суглобу відновитися якомога швидше. До таких препаратів відносять Актовегін, ліпоєву кислоту, еуфілін.
 • Хондропротектори — препарати, що сприяють синтезу хрящової тканини. Таким чином, купіруються болі, викликані артрозом, остеохондрозом та іншими захворюваннями. Ефект досягається за рахунок вмісту в складі біологічно активних речовин-глюкозаміну і хондроїтин сульфату. Дані кошти мають накопичувальне дію, таким чином, важливо вживати їх не менше 6 місяців. Препарати можуть бути випущені як у формі таблеток і уколів, так і у формі лікувальних кремів і мазей. Вони практично не мають побічних ефектів і зручні в застосуванні.
 • Стероїдні гормони виписуються лікарями у найважчих випадках, коли інші ліки не діють або не надають необхідного ефекту. Часто такі випадки супроводжуються сильним болем і запаленням. Зазвичай лікування стероїдними гормонами має на увазі ін'єкцію препарату в уражену ділянку. Оскільки лікування важко переноситься, довго використовувати стероїдні препарати в лікуванні неприпустимо, тому кваліфіковані лікарі намагаються не призначати їх своїм пацієнтам на тривалий термін.
 • Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) відомі більшості людей, оскільки часто використовуються при самолікуванні. Такими препаратами є ібупрофен, аспірин, німесулід та інші засоби. При короткочасному використанні вони надають позитивний ефект: знижують температуру тіла до нормальної, знеболюють, а також інгібують запальний процес. Але при безграмотному і тривалому використанні таких препаратів можуть виникнути проблеми з іншими системами органів: травної та видільної. Тому займатися самолікуванням загрожує.

Немедикаментозне

Визначальне значення в лікуванні захворювань суглобів мають неінвазивні методи-фізіотерапія, Кінезітерапія (лікування рухами) і дієтотерапія. Найчастіше ці методи лікування йдуть в якості складових в комплексному підході і поєднуються з медикаментозними.

Що стосується хірургічного лікування, то воно по праву є самим серйозним і часто болючим, що вимагає багато моральних і фізичних сил, а так само часу на відновлення після операції. Однак існують випадки, коли операції просто не уникнути. У таких випадках потрібно довіритися до лікаря і позитивно налаштуватися на процедуру, головне – не ігнорувати проблему, щоб уникнути більш серйозних ускладнень.

Існують різні види хірургічного втручання. Кожен з них різний за ступенем травматичності і втручання в організм.

Пункція – міні-операція, в ході якої лікарем в порожнину ураженого суглоба вставляється спеціальна голка, з допомогою якої туди вводиться ліки або ж віддаляється рідину, що утворилася в процесі запалення. Пункція вважається найменш травматичним і самим малоінвазивним втручанням.

Артроскопический дебридмент являє собою хірургічне видалення відмерлих тканин з порожнини суглоба, що здійснюється за допомогою гнучких ендоскопічних маніпуляторів. Плюсом даної процедури є невеликі розрізи. За потребою порожнину суглоба може промиватися лікарськими розчинами.

Околосуставная остеотомія — травматичне втручання, показане пацієнтам, для яких неприпустимо використання протеза. Ця операція включає надпилювання кісток, що входять в суглоб, і подальше зрощування їх під новим кутом, що зменшує навантаження на хворе зчленування і покращує рухливість кінцівки.

Ендопротезування дозволяє замінити уражені і перестали функціонувати суглоби спеціальними протезами. Такі протези здатні виконувати функції основного суглоба все життя. Ендопротезування-серйозне втручання, що вимагає тривалого відновлення і підготовки квартири пацієнта для реабілітації в перші місяці після операції.

Існують так само народні засоби для лікування болю в суглобах. Однак вони не здатні цілком замінити лікування, призначене лікарем. У будь-якому випадку, перед самостійним використанням народних засобів краще проконсультуватися з лікарем.

Про крем для суглобів - Артропант

Крем для суглобів артропант

Крем для суглобів – Артропант виготовлений на основі пантів марала. Даний засіб допомагає зняти неприємні відчуття, позбутися від болю і зберегти тривалий ефект. Артропант має ряд переваг, що виділяють його серед інших препаратів для лікування хвороб суглобів.

Артропант має повністю натуральний склад, в нього не входять консерванти і шкідливі речовини. На сьогоднішній день для ефективних лікарських засобів це є рідкістю. Говорячи про ефективність Артропанта, слід згадати швидкість його дії, а так само закріплення ефекту після припинення використання. Через кілька тижнів застосування, людині стає значно краще: суглоби перестають турбувати, хворіти, набрякати і хрустіти.

Артропант не приносить хворобливих відчуттів при використанні, оскільки досить просто нанести його на шкіру. Таким чином, можна вберегти себе від хворобливих процедур і їх негативних наслідків.

Крім того, Артропант має невисоку ціну, тому купити крем може кожен.

Склад крему Артропант

склад артропанта

Крем виготовлений на основі природних компонентів. Як згадувалося вище, ключовою сировиною даної мазі є панти (роги) маралів – алтайських оленів. Ці роги багаті біологічно активними речовинами, що надають корисний вплив на хрящі і суглоби.

Зокрема, це хондроїтин і глюкозамін. Хондроїтин сприяє продукуванню організмом іншої корисної речовини-гіалуронової кислоти, яка є компонентом сполучних тканин людини, в тому числі тих, з яких складаються сухожилля, хрящі і зв'язки. Так само він інактивує ферменти, які руйнують хрящові тканини. Що стосується глюкозаміну, так само входить до складу Артропанта, він допомагає уникати деградації суглобових тканин, а так само закріплює позитивний вплив хондроїтину.

Більш того, Артропант багатий рослинними компонентами. До складу Артропанта входить безліч корисних трав, ефект від впливу яких відомий людині вже давно. Рослинні складові, що сприяють позбавленню від болю і запалень: конюшина, ромашка, шабельник, подорожник, звіробій, чайне дерево. Компоненти, що поліпшують обмін речовин: Гінкго Білоба, хвощ, кмин, гриб Рейші.

Склад Артропанту неодноразово успішно проходив процедуру сертифікації за ГОСТом, тому відповідає декільком нормативним документам.

Як працює крем Артропант?

Завдяки своєму унікальному складу, Артропант впливає, як на прояви захворювання суглобів, так і на причину його виникнення.

 • Хондроітин і глюкозамін живлять тканини суглобів корисними і необхідними речовинами, від чого вони зміцнюються і оновлюються.
 • Рослинні компоненти Артропанту спрямовані на надання протизапального ефекту в уражених ділянках.
 • Крім того, що входять до складу Артропанта трави, сприяють виведенню токсинів і продуктів запальних процесів з організму.
 • Артропант позитивно впливає на кровообіг і судини.
 • Так само за рахунок активації вироблення певних білків, процеси регенерації в ураженій ділянці будуть протікати швидше і ефективніше.
 • Артропант сприяє виробленню еластину і колагену, що корисно для м'язової тканини.
 • Поліпшується клітинний метаболізм.
 • В результаті нормалізації роботи суглобів при використанні Артропанта вони перестають клацати і хрустіти при згинанні.

Рекомендації до застосування

Артропант використовується як засіб для лікування захворювань суглобів, а так само для їх профілактики.

Показаннями до застосування Артропанта є:

 • травми: забої, розтягування, переломи;
 • ускладнена рухова функція суглобів;
 • неврит;
 • подагра;
 • судинні патології, порушення кровообігу;
 • запальні процеси в суглобах, артрити;
 • післяопераційні рубці і шрами;
 • остеохондроз.

Після прийому Артропанта помітно поліпшується як загальний стан організму, так і повністю зникають болючі відчуття в області суглобів. Дане комплексне дія обумовлюється якісними інгредієнтами, що входять до складу Артропанта, їх індивідуальною ефективністю і грамотним поєднанням один з одним.

Більш того, численні дослідження доводять ефективне дію Артропанта по лікуванню хвороб суглобів у пацієнтів будь-якого віку (старше 18 років) і статі.

Протипоказання

Як і будь-який засіб, Артропант має протипоказання до застосування.

Зокрема, протипоказанням може служити індивідуальна непереносимість певних компонентів крему. Незважаючи на те, що в результаті досліджень крем визнаний гіпоалергенним, слід уважно вивчити склад крему перед застосуванням, щоб уникнути виникнення алергічних реакцій. Не рекомендується застосовувати Артропант дітям і підліткам, які не досягли 18 років, а так само вагітним і годуючим матерям.

Інструкція по застосуванню крему Артропант

Показання до застосування артропантаАртропант досить простий і зручний в застосуванні. Використовується крем наступним чином.

 • На долоню набирається невелика кількість крему;
 • Потім масажними рухами Артропант наноситься на потрібну частину тіла;
 • Застосовується кілька разів на день.

Для зняття перших симптомів необхідно застосовувати препарат 3 тижні, по 3 рази в день. Для закріплення ефекту потрібно застосовувати Артропант кілька місяців, оскільки на відновлення уражених хрящових, кісткових і інших сполучних тканин потрібна значна кількість часу. Артропант допускається використовувати при комплексному лікуванні, крем прекрасно поєднується з іншими лікарськими засобами, а так само крем не впливає на пам'ять, сонливість і концентрацію уваги.

Де купити Артропант

Завдяки своїй доступній ціні Артропант може купити будь-хто. Артропант продається в деяких аптеках, проте там ціна крему може бути значно завищена. Рекомендується купувати Артропант тільки на офіційному сайті, у перевірених і надійних продавців.

Крім того, у офіційних продавців Артропанта вартість крему, як правило, нижче.

Відгуки лікарів і покупців про Артропант

За весь час перебування на ринку Артропант вже встиг отримати позитивні відгуки як від лікарів, так і від покупців. Артропант виписується кваліфікованими докторами, що мають великий стаж і багатий досвід роботи. Ось деякі з них.

Через свою роботу до сорока років вже придбала купу проблем з суглобами. Перепробувала, як мені здається, всі можливі засоби, але всі вони або не чинили ніякого ефекту, або діяли тільки тимчасово. Нещодавно лікар порадив Артропант. За його рекомендацією я придбала цей крем. Протягом місяця біль поступово вщухла, і жити знову стало набагато легше. Деякий час тому я перестала приймати Артропант, і що незвично для мене, ефект від крему все ще діє, і біль у суглобах мене більше не турбує!

Валентина, 49 років

Оскільки навіть в літньому віці мені доводиться бути активним, суглоби досить рано почали підводити мене, але ж я завжди відрізнявся міцним здоров'ям. Як сказав мій лікар, це наслідки моєї давньої травми ноги – у мене був складний перелом. Але оскільки це було давно, я не надавав цьому значення, поки біль в суглобах не стала моїм постійним супутником. Дочка придбала для мене засіб, про яке я раніше не чув – Артропант. Після використання Артропанта болів спершу стало набагато менше, а потім вони і зовсім зникли!

Михайло, 54 роки

В увазі специфіки моєї роботи, дуже часто моїми пацієнтами стають люди похилого віку. Мені, як лікарю з 25-річним стажем роботи, не хочеться виписувати пенсіонерам неякісні препарати, які стоять неміряних грошей. Тому, коли це можливо, я рекомендую своїм пацієнтам Артропант, який є ефективним, недорогим і надійним засобом.

Ігор Антонов, 49 років, лікар-ортопед

Негативні відгуки про Артропант

Однак через високу ефективність препарату, шахраї випускають підробки Артропанта, які сприяють втраті довіри користувачів до Артропанту, що і є причиною деяких негативних відгуків, в яких може говоритися, що засіб - розлучення. Тому варто купувати Артропант тільки у надійних продавців. Слід уникати більш дешевих аналогів, а користуватися оригінальним засобом. Більш того, слід враховувати індивідуальні особливості організму, щоб уникнути неприємних наслідків від індивідуальної непереносимості компонентів Артропанта.

Думка автора

WIFEY

Купую артропант своєму батькові. По тому, що він вже 3й раз просить мене купити мазь, то можу зробити висновок що допомагає. Але знову ж таки, рекомендую консультуватися з вашим лікарем.

Останні статті

Шкіра навколо очей
Болить під шкірою
Чому свербить шкіра
Суха шкіра причини
Алергія на шкірі у дорослих
Жирна шкіра обличчя догляд

Схожі статті

Артідекс
Сустафаст

Залиште свій коментар

Відправляючи повідомлення, ви підтверджуєте, що ознайомилися з "Угодою користувача" та "Політикою конфіденційності"